Stavač brzdových klátikov DRV10-600 H1
Podrobný popis:
-predmetom verejnej zákazky je stavač brzdových klátikov DRV10-600 H1
- stavač brzdových klátikov SAB WABCO
- DRV10-600 H1
- nastavovacia dĺžka 600 mm
- typ vretenovej spojky H1
- šírka ucha (P) 30 mm
- vnútorný priemer puzdra (d) 37 mm
- bližšie informácie v prílohe
Lokalita:
- okres Žilina
Termín pre podanie ponúk:
- 22.10.2019 do 09:00 hod.
Chcem kontakt na zákazníka
Ak ste registrovaný dodávateľ, prihláste sa.
  • Dátum publikácie: 15. 10. 2019 21:08
  • Identifikátor: 33124
  • Okres: Žilina
  • Zdroj: ÚradnáNástenka.sk
    • Firma: Želez...
    • Kontaktná osoba: Renát...
  • Kategórie:
  • Kľúčové slová:
Máme pripravené dopyty z Vašej kategórie
Zanechajte nám na vás kontakt a my sa vám ozveme späť ohľadom prístupu k tomuto dopytu.
Podobné dopyty
Hľadám: sudy Popis: - nerezový sud s ventilom Objem: - 30 l Lokalita: - Nitra Termín: - ihneď
Dopytujem strojárstvo: Popis: hliníkový rám na zrkadlo Špecifikácia: vytvorenie tenkého ale pevného rámu na zrkadlo Rozmer: 1.800 x 700 mm Materiál: hliník Množstvo: 1 ks Termín: 22. 12. 2020 Lokalita: Nitra Cena: podľa ponúk...