Ako fungujeme

O projekte

Projekt Mojedopyty.sk združuje dopyty a verejné zákazky na jednom mieste. Využíva spoluprácu s najvýznamnejšími zdrojmi obchodných príležitostí v SR a to 123dopyt.sk, AAAdopyt.sk, ÚradnáNástenka.sk.

Výhody

  1. Príležitosti každý deň – každý pracovný deň zverejníme stovky nových dopytov a verejných zákaziek.
  2. Monitorovacia jednotka na trhu – monitorujeme viac ako 70% obchodných príležitostí zo slovenského internetu.
  3. Moderné poňatie služby – platba až za realizáciu zákazky, žiadné iné poplatky nie sú potrebné.

Premium model

Služba rozlišuje dva základné tarify pre využívanie: Free a Premium. Pri oboch tarifoch sú dopyty a zákazky zasielané do emailu z ľubovoľného počtu kategórií v kombinácií s kľúčovými slovami, podľa profilu cielenia firmy. Kontaktné údaje nie sú obsiahnuté v rámci emailovej správy, pre zobrazenie kontaktných údajov je potrebné si kontakt zobraziť na webe mojedopyty.sk V režime Free je počet zasielaných dopytov obmedzený v časovom období. V režime Premium je počet zasielaných dopytov i zobrazených kontaktov bez obmedzení.

Aká je cena?

Firmy platia paušalnú platbu za zrealizovanú zákazku 30, 80 a 120 €. Zákazky do hodnoty 30 € sú ZADARMO. Za týmto účelom sa predplatí obdobie čiastkou 400 €, z ktorých sa platby za realizáciu zákazky odratávajú. Uhradené predplatné má neobmedzenú platnosť. Za účelom identifikácie realizovaných zákaziek je firma vyzvaná emailovou správou, na začiatku každého mesiaca k označeniu všetkých realizovaných zákaziek za predchádzajúci mesiac a prevádzkovateľ bude taktiež telefonicky overovať stav realizovaných dopytov u dopytujúcich. Službu je možné si objednať aj na časové obdobie 12 mesiacov.

Prevádzkovateľ

Prevádzkovateľom služby Mojedopyty.sk je spoločnosť Business Aggregator s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349
Tel: +420 222 551 818
E-mail: info@mojedopyty.sk
pracovná doba 8 – 16:30 hod.

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projekte

Projekt MojeDopyty.sk združuje 154 621 dopytov na jednom mieste. Využíva spoluprácu s najvýznamnejšími zdrojmi obchodných príležitostí v SR a zaisťuje tak podiel presahujúci 70 % všetkých dopytov a verejných zákaziek dostupných na slovenskom internete. Táto služba predstavuje moderný spôsob ako získavať nových zákazníkov s revolučným konceptom platby za realizáciu zákazky.

MojeDopyty.sk © 2024 | všetky práva vyhradené