Často kládené otázky

Ako funguje služba Mojedopyty.sk?

Projekt Mojedopyty.sk združuje 96 332 dopytov na jednom mieste. Využíva spoluprácu s najvýznamnejšími zdrojmi obchodných príležitosti v SR a zaisťuje tak podiel presahujúci 70% všetkých dopytov a verejných zákaziek dostupných na slovenskom internete. Táto služba predstavuje moderný spôsob ako získavať nových zákazníkov s revolučným konceptom platby až za zrealizovanú zákazku.

Ako môžem získať zákazky?

Pre získanie zákaziek sa registrujete do systému ako dodávateľ. Registráciu vykonáte tu. Následne si môžete v systéme dohľadať dopyt, ktorý chcete realizovať.

Aká je cena?

Firmy platia paušálnu platbu za zrealizovanú zákazku vo výške 30, 80 a 120 €. Zákazky do hodnoty 30 € sú ZADARMO. Za účelom využitia služby si klient predplatí obdobie čiastkou vo výške 400 €, z ktorých sa platby strhávajú až za realizovanú zákazku. Uhradené predplatné má neobmedzenú platnosť, službu je možné taktiež si objednať na obdobie 12 mesiacov.

Ako si môžem nastaviť zasielanie dopytov?

Profil cielenia dopytov možno nastaviť na kategórie, kľúčové slova, regióny i okresy. Filtrovať je možné aj na konretný dopytový systém.

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projekte

Projekt MojeDopyty.sk združuje 154 621 dopytov na jednom mieste. Využíva spoluprácu s najvýznamnejšími zdrojmi obchodných príležitostí v SR a zaisťuje tak podiel presahujúci 70 % všetkých dopytov a verejných zákaziek dostupných na slovenskom internete. Táto služba predstavuje moderný spôsob ako získavať nových zákazníkov s revolučným konceptom platby za realizáciu zákazky.

MojeDopyty.sk © 2024 | všetky práva vyhradené