ELMONT - BME, s. r. o.

Inštalácie elektrických zariadení odborníkmi  

Pre elektrické inštalácie platia viaceré normy, ktorých dodržiavanie je nutné na bezpečnú prevádzku budov a zariadení. Preto je ich realizáciu nutné zveriť do rúk profesionálov, ktorí dodržia všetky platné predpisy. Ak hľadáte spoľahlivého dodávateľa elektroinštalácií so skúsenosťami, je tu pre vás spoločnosť ELMONT - BME, s. r. o.

Elektrické inštalácie na zariadeniach aj stavbách

Spoločnosť ELMONT - BME, s. r. o. vykonáva elektrické inštalácie na zariadeniach nízkeho aj vysokého napätia, v priemyselných, bytových stavbách a iných typoch budov. Odborné znalosti pracovníkov spoločnosti sú zárukou, že si dokážu poradiť tiež s technologicky náročnými inštaláciami. ELMONT - BME, s. r. o. sa postará o kompletnú dodávku, služby zahŕňajú tiež projektovú dokumentáciu a vyhotovenie revíznej správy. Vykonáva aj rekonštrukcie elektrických inštalácií a opravy porúch. Pred začatím prác si môžete vyžiadať cenovú ponuku podľa rozsahu požadovaných služieb.

 

Kontaktný formulár

Medirex, spol. s r.o.

  • Rožňové Mitice 3
  • Trenčianske Mitice 91322
  • IČO: 45233721
  • IČ DPH: SK2022906633

Kontaktné údaje

Kontaktné osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projekte

Projekt MojeDopyty.sk združuje 97 999 dopytov na jednom mieste. Využíva spoluprácu s najvýznamnejšími zdrojmi obchodných príležitostí v SR a zaisťuje tak podiel presahujúci 70 % všetkých dopytov a verejných zákaziek dostupných na slovenskom internete. Táto služba predstavuje moderný spôsob ako získavať nových zákazníkov s revolučným konceptom platby za realizáciu zákazky.

MojeDopyty.sk © 2022 | všetky práva vyhradené