GNG Images s.r.o.

Tonery a atramenty sú srdcom všetkých tlačiarní

Tlačiarne sú veľkým pomocníkom v kanceláriách alebo napríklad v školstve. Ak vlastníte, alebo ste niekedy používali tlačiareň, určite ste sa stretli s tým, že došla farba. Teraz pravdepodobne narazíte na ponuku firmy GNG Images s.r.o., ktorá je veľmi známym distribútorom celosvetovej značky G&G. Firma sa riadi heslom „Good product and good printing“. Na Slovensku dodáva firma profesionálne tlačiarne značiek Lexmark alebo Pantum a alternatívne náplne k tlačiarňam. Ak hľadáte vysokú kvalitu za rozumné ceny, je firma GNG Images jasnou voľbou.

 

Pri výbere vhodnej tlačiarne alebo náplne sa určite nezaobídete bez toho, aby ste vedeli, či sa jedná o tlačiareň na toner alebo na atrament.

Kontaktný formulár

GNG Images s.r.o.

  • Komárňanská 46
  • Hurbanovo 94701
  • IČO: 35965169
  • IČ DPH: 2022090686

Kontaktné údaje

Kontaktné osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projekte

Projekt MojeDopyty.sk združuje 93 600 dopytov na jednom mieste. Využíva spoluprácu s najvýznamnejšími zdrojmi obchodných príležitostí v SR a zaisťuje tak podiel presahujúci 70 % všetkých dopytov a verejných zákaziek dostupných na slovenskom internete. Táto služba predstavuje moderný spôsob ako získavať nových zákazníkov s revolučným konceptom platby za realizáciu zákazky.

MojeDopyty.sk © 2022 | všetky práva vyhradené