a X vertical s.r.o.

Výškové práce aj na neprístupných miestach

Potrebujete opraviť komín, natrieť strechu alebo namontovať bleskozvod? Na výškové práce je vždy najlepšie zavolať skúsených špecialistov. Profesionáli zo spoločnosti a X vertical s.r.o.  s bohatou praxou v odbore všetky práce vo výškach urobia za vás. 

Viac ako 20 rokov skúseností

Chceli by ste si objednať firmu na výškové práce, no obávate sa nekvalitne odvedenej roboty? Spoľahnite sa na spoločnosť, ktorá má za sebou viac ako 20 rokov praxe. Pracovníci a X vertical s.r.o. vykonali za tento čas práce vo výškach, hĺbkach aj zle prístupných terénoch pre množstvo spokojných klientov. Nenaľakajú sa ani výziev, ktoré iné firmy nedokážu realizovať. Okrem vysokej odbornosti môžete od a X vertical s.r.o. očakávať ústretový prístup a zameranie na potreby klienta. 

„Už viac ako dvadsť rokov sa zaoberáme špeciálnymi prácami vo výškach, híbkach či na nie bežne prístupných terénoch.“

Kontaktný formulár

a X vertical s.r.o.

  • Na Lánoch 3365/17
  • Dolný Kubín 02601
  • IČO: 48093556
  • IČ DPH: SK2120040263

Kontaktné údaje

Kontaktné osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projekte

Projekt MojeDopyty.sk združuje 93 601 dopytov na jednom mieste. Využíva spoluprácu s najvýznamnejšími zdrojmi obchodných príležitostí v SR a zaisťuje tak podiel presahujúci 70 % všetkých dopytov a verejných zákaziek dostupných na slovenskom internete. Táto služba predstavuje moderný spôsob ako získavať nových zákazníkov s revolučným konceptom platby za realizáciu zákazky.

MojeDopyty.sk © 2022 | všetky práva vyhradené