VH LES s.r.o.

Oprava zábradlia

K bežným prácam na rodinných domoch, ale tiež iných objektoch, patrí údržba zábradlia. Kovové časti je potrebné z času na čas znovu natrieť a môže sa stať, že je nutné vykonať aj väčšie opravy alebo výmenu. Viete, ako postupovať v konkrétnych situáciách? 

Bežná údržba zábradlia

Kovové zábradlia na balkóne alebo schodisku vedúcom do domu si vždy raz za niekoľko rokov vyžadujú vašu pozornosť. Hoci tento materiál výborne odoláva vplyvom počasia a poteší tiež jeho dlhá životnosť, je náchylný na koróziu. Aby vám zábradlie dlho slúžilo bez zmeny vzhľadu, vyžaduje pravidelné obnovovanie náteru. Potrebné je pritom dodržať správny postup:

  1.  1. Najskôr si pripravte podklad. Pokiaľ nepozorujete stopy korózie, postačí len prebrúsenie drôtenou kefou.
  2.  2. Ak objavíte popraskanú farbu a hrdzu, zábradlie očistite obrúsením až na kov, pomôcť vám môže aj   odstraňovač náterov. Takto sa zbavíte nánosov starej farby, zvyšky hrdze odstránite drôtenou kefou.
  3.  3. Takto pripravené zábradlie ešte očistite od mastnoty technickým benzínom, pokiaľ nie je mastnota výrazná,   postačí kvalitný saponát.
  4.  4. Na kov naneste antikorózny náter.
  5.  5. Posledným krokom je natieranie novou farbou. Pri výbere hľadajte takú, ktorá dokáže odolať meniacej sa   vlhkosti a teplotám v exteriéri. Postupujte v smere zhora nadol, aby ste štetcom rozotreli aj stekajúcu farbu.   Na zábradlí vám tak nezostanú viditeľné zvyšky po kvapkách

Kontaktný formulár

VH LES s.r.o.

  • Tatranské námestie 3
  • Poprad 05801
  • IČO: 50986660

Kontaktné údaje

Kontaktné osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projekte

Projekt MojeDopyty.sk združuje 88 733 dopytov na jednom mieste. Využíva spoluprácu s najvýznamnejšími zdrojmi obchodných príležitostí v SR a zaisťuje tak podiel presahujúci 70 % všetkých dopytov a verejných zákaziek dostupných na slovenskom internete. Táto služba predstavuje moderný spôsob ako získavať nových zákazníkov s revolučným konceptom platby za realizáciu zákazky.

MojeDopyty.sk © 2022 | všetky práva vyhradené