Stage Hands s. r. o.

Zorganizujte akciu, na ktorú nikto nezabudne.

Chcete usporiadať udalosť, na ktorú budú spomínať všetci návštevníci? Prajete si, aby klaplo všetko na jednotku? Máte víziu, predstavu o danej téme, ale neviete ako na to? Buďme k sebe úprimní, čaká vás množstvo práce. Zorganizovať skvelú akciu nie je len tak. Zavďačiť sa všetkým je pekný oriešok a chce to veľa času, pevné nervy a dostatok mobilného kreditu. Či už organizujete športovú akciu, spoločenský ples alebo rockový festival, ktorý nemá obdobu, vždy si celú prípravu dostatočne premyslite. Vytvorte si osnovu a berte v úvahu aj možné prekážky, s ktorými sa môžete pri plánovaní stretnúť. Nezabudnite tiež na bezpečnosť. V prípade, že nemáte milióny na účte, bude bodom číslo jedna hľadanie vhodného sponzora, ktorý se bude podieľať na financovaní akcie, prípadne zaistí osvetlenie a prispeje darmi do tomboly. Všetko si ošetrite riadnou zmluvou. Ak sa vám podarí zohnať sponzorov, ste na dobrej ceste. Vytvorte si časový plán na prípravu konkrétnych činností.

Miesto by malo byť strategické a jednoducho dostupné. Pre každého návštevníka je otravné, keď bude vašu akciu hľadať polovicu dňa. Nezabudnite tiež na to, aby sa  návštevníci mali na udalosť ako dostať. Zariaďte odvoz, zistite si spoje aj zo vzdialených miest a krajín. Aby sa vaši hostia správne naladili, zaistite im pohodlie aj na cestách. Popremýšľajte o programe, ak teda nemáte v pláne vystupovať sám. Komunikujte s hosťami. Vytvorte pestrý program, ktorý bude návštevníkov baviť a vytvorte si časový harmonogram. Nechcete predsa, aby vám na pódium prišli traja hostia, potom by ste to mohli zabaliť. Zožeňte si dobrovoľníkov, ktorí budú udržovať čistotu, dohliadať na hladký priebeh akcie alebo zabezpečovať občerstvenie.

Kontaktný formulár

Stage Hands s. r. o.

  • Bulíkova 1
  • Bratislava 85104
  • IČO: 44690363
  • IČ DPH: 2022803860

Kontaktné údaje

Kontaktné osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projekte

Projekt MojeDopyty.sk združuje 92 847 dopytov na jednom mieste. Využíva spoluprácu s najvýznamnejšími zdrojmi obchodných príležitostí v SR a zaisťuje tak podiel presahujúci 70 % všetkých dopytov a verejných zákaziek dostupných na slovenskom internete. Táto služba predstavuje moderný spôsob ako získavať nových zákazníkov s revolučným konceptom platby za realizáciu zákazky.

MojeDopyty.sk © 2022 | všetky práva vyhradené